Kožená kabelka přes rameno Marseille béžová

Neohodnoceno

Hobo kožená kabelka do ruky i přes rameno  Marseille vyrobená z hovězí kůže se speciální Washed Polished Vintage úpravou nabízí hravý design s poutavým prošíváním a dostatek místa pro všechny věci, které chcete mít na cestách s sebou, písemnosti formátu A4, telefon, peněženku či make-up. S pomocí dlouhých držadel tuto fantastickou tašku v krásné béžové barvě elegantně přehodíte  přes rameno nebo vezmete jako kabelku do ruky a můžete vyrazit  za novými příběhy všedního dne.

 

 

Dostupnost Skladem
Kód: C48.116806
3 490 Kč
Kožená kabelka přes rameno Marseille béžová
Neohodnoceno
C48.116806
Doprava zdarma
  • kabelka se uzavírá pomocí zipu v horní části
  • hlavní přihrádka dimenzovaná pro formát A4
  • uvnitř zipová přihrádka a otevřená kapsa
  • zipová přihrádka na zadní straně
  • držadla s výškou cca 30 cm umožňují nošení v ruce i přes rameno
  • logo Chesterfield Brand na přední straně kabelky 

Washed Polished Vintage kůže je jedinečný druh hovězí kůže, který díky leštěnému povrhu propůjčuje kabelce decentní lesk. Čím častěji budete kabelku nosit, o to bude kůže krásnější. Kůže získá více charekteru a barvy se prohlubují.  Washed Polished Vintage kůže je odolná a snadno se udržuje. 

Pokud zvažujete koupi kožené kabelky Marseille, mějte prosím na paměti, že pravá kůže je přírodní produkt a mírné barevné odlišnosti i různé textury kůže jsou důkazem její jedinečnosti a nejsou považovány za vadu výrobku. Případná barevná odlišnost může být způsobená i expozicí produktové fotografie výrobku při umělém světle a vyvážením barev na vašem monitoru či displeji telefonu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelky
Barva: béžová
Materiál: hovězí kůže Washed Polished Vintage
Rozměry: 28x38x11 cm (VxŠxH)