Kožená kabelka na mobil Nebra koňaková

Neohodnoceno

Kabelka na mobil Nebra je ideální volbou, když potřebujete vzít s sebou jen telefon, klíče, doklady a pár drobností. Hlavní přihrádka s klopou na magnetku nabízí bezpečné útočiště pro všechny nezbytnosti, které na svých cestách potřebujete a díky délkově variabilnímu ramennímu pásku, který lze nastavit individuálně dle vaší postavy, můžete taštičku Nebra nosit v libovolné výšce a vždy komfortně.

Dostupnost Skladem
Kód: C48.129931
1 890 Kč
Kožená kabelka na mobil Nebra koňaková
Neohodnoceno
kozena kabelka na mobil chesterfield brand nebra konakova C48.129931
Doprava zdarma
  • kožená kabelka na mobil přes rameno
  • hlavní přihrádka určená na telefon a drobnosti se uzavírá klopou s magnetkou
  • pod klopou 2 sloty na karty
  • na zadní straně otevřená kapsa
  • délkově nastavitelný ramenní popruh
  • logo The Chesterfield Brand vyražené v kůži

Kabelka Nebra byla vyrobená z vysoce kvalitní voskované kůže. Tzv. Wax Pull-up kůže se vyznačuje měkkou a pružnou strukturou. Jakékoli známky používání lze snadno setřít díky speciální voskové úpravě, kterou taška prošla, a díky tomu vám vydrží dlouhá léta. K ošetření kůže doporučujeme použít vosk pro péči o kůži, který rovněž najdete v našem sortimentu.

Zvažujete-li koupi kožené kabelky Nebra, mějte prosím na paměti, že pravá kůže je přírodní produkt a mírné barevné odlišnosti i různé textury kůže jsou důkazem její jedinečnosti a nejsou považovány za vadu výrobku. Případná barevná odlišnost může být způsobená i expozicí produktové fotografie výrobku při umělém světle a vyvážením barev na vašem monitoru či displeji telefonu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelky na mobil
Barva: koňaková
Materiál: hovězí kůže s voskovou úpravou
Rozměry: 12 x 19 x 3 cm (Š x V x H)