Kožená shopper kabelka Ontario koňaková

Neohodnoceno

Dámská kožená shopper kabelka Ontario je elegantní kabelka do ruky i přes rameno, která si poradí v nejrůznějších situacích a stane se atraktivním doplňkem vašeho šatníku. Velká kožená kabelka s odnímatelným, délkově nastavitelným ramenním páskem se pyšní prostornou hlavní přihrádkou, která hravě pojme pracovní dokumenty formátu A4 i malý nákup. Módní a nadčasová kabelka z prané hovězí kůže pro mnoho příležitostí.

Dostupnost Skladem
Kód: C38.019831
3 790 Kč
Kožená shopper kabelka Ontario koňaková
Neohodnoceno
Chesterfield shopper kabelka Ontario C38.019831 (1)
Doprava zdarma
  • kožená shopper kabelka – taška přes rameno
  • prostorná hlavní přihrádka uzavíratelná zipem určená pro formát A4
  • uvnitř otevřená kapsa a zipová přihrádka
  • robustní držadla v horní části (délka cca 15 cm)
  • odnímatelný, délkově nastavitelný ramenní popruh
  • logo The Chesterfield Brand na přední straně kabelky

Shopper taška Ontario je vyrobená z prané hovězí kůže s voskovou povrchovou úpravou (washed waxed cow leather). Poté, co kůže byla obarvena na požadovaný odstín, byla taška vypraná ve speciální pračce a následně byl ošetřena přírodním voskem. Pro oživení kůže resp. sjednocení barvy po delší době nošení doporučujeme použít měkký hadřík a vosk určený pro koženou galanterii, který rovněž najdete v našem sortimentu.

Pokud zvažujete koupi kožené tašky Ontario, mějte prosím na paměti, že pravá kůže je přírodní produkt a mírné barevné odlišnosti i různé textury kůže jsou důkazem její jedinečnosti a nejsou považovány za vadu výrobku. Případná barevná odlišnost může být způsobená i expozicí produktové fotografie výrobku při umělém světle a vyvážením barev na vašem monitoru či displeji telefonu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabelky
Barva: koňaková
Materiál: praná hovězí kůže s voskovou úpravou
Rozměry: 37x42x10 cm (VxŠxH)