Kožená spisovka na A4 a tablet Ivery hnědá

Neohodnoceno

Pokud míříte na obchodní schůzku a hledáte praktického pomocníka pro uložení tabletu a dokumentů formátu A4, jistě vás zaujme kožená spisovka Ivery, která je nejen perfektním zázemím pro všechny vaše listiny a dokumenty, ale zároveň skvělým doplňkem každého outfitu při formální i neformální příležitosti. Spisovka vyrobená z hovězí kůže s voskovou úpravou se vyznačuje čistým a jednoduchým designem a praktickým vnitřním uspořádáním, které vám usnadní každodenní práci v kanceláři i byznysu.

Dostupnost Skladem
Kód: C40.103601
3 290 Kč
Kožená spisovka na A4 a tablet Ivery hnědá
Neohodnoceno
Kožená spisovka na A4 a tablet Ivery hnědá
Doprava zdarma
  • kožená spisovka na A4 a na tablet
  • uzavírání pomocí klopy s magnetickým drukem
  • hlavní přihrádka dimenzovaná pro formát A4
  • uvnitř hlavní přihrádky kapsa pro tablet s úhlopříčkou max. 14" a zipová přihrádka
  • na přední straně pod klopou zipová přihrádka a otevřená kapsa s organizérem - držák tužek, kapsa na mobil a 4 sloty na vizitky/karty
  • zipová přihrádka na zadní straně
  • logo The Chesterfield Brand vyražené v kůži na klopě

Spisovka Ivery byla vyrobena z tzv. PULL-UP kůže. Jedná se o hladkou hovězí useň, která byla z velké části ponechána v přírodním stavu a ošetřena kvalitními transparentními barvivy a olejem. Takto nejlépe vynikne přírodní charakter kůže. Po určité době získá kůže patinu, která z vaší spisovky učiní unikát. Pro oživení kůže resp. sjednocení barvy po delší době nošení doporučujeme použít měkký hadřík a vosk určený pro koženou galanterii, který rovněž najdete v našem sortimentu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spisovky
Barva: hnědá
Materiál: hovězí kůže s voskovou úpravou
Rozměry: 39 x 30 x 5 cm (šířka x výška x hloubka)