Kožený roll top batoh na notebook 13" Mazara hnědý

Neohodnoceno

Hledáte praktický batoh pro každodenní nošení i do práce? Kožený batoh Mazara s rolovacím zapínáním nabízí místo pro všechny vaše potřebné věci i pro váš notebook 13", který si bezpečně uložíte v separátní polstrované přihrádce. Díky polstrovaným zádům a širokým ramenním popruhům se vám batoh bude příjemně nosit a při delších cestách ho můžete připevnit k madlu vašeho cestovního zavazadla. Batoh Mazara vyrobený z kvalitní hovězí kůže s voskovou povrchovou úpravou bude vašim spolehlivým doprovodem na mnoho let. 

Dostupnost Skladem
Kód: C58.032301
4 990 Kč
Kožený roll top batoh na notebook 13" Mazara hnědý
Neohodnoceno
C58.032301
Doprava zdarma
  • prostorný roll top batoh z hovězí kůže 
  • hlavní přihrádka uzavíratelná přeložením horní části se zajištěním pomocí 2 zaklapávacích spon
  • velmi prostorná hlavní přihrádka pro formát A4+
  • na zadní straně velká zipová přihrádka s organizérem (kapsa na mobil, 4 sloty na karty, držák na 2 tužky), s polstrovanou kapsou na notebook s 15palcovou úhlopříčkou + zipovou kapsou
  • ucho v horní části pro nošení batohu v ruce
  • na zadní straně popruh pro upnutí batohu k rukojeti kufru
  • na přední straně vertikální zipová přihrádka
  • polstrovaná záda s mesh tkaninou
  • délkově nastavitelné, široké, polstrované ramenní popruhy s mesh tkaninou

Batoh Mazara byl vyroben z tzv. PULL-UP kůže. Jedná se o hladkou hovězí useň, která byla z velké části ponechána v přírodním stavu a ošetřena kvalitními transparentními barvivy a olejem. Takto nejlépe vynikne přírodní charakter kůže. Po určité době získá kůže patinu, která z vašeho batohu učiní unikát. Pro oživení kůže resp. sjednocení barvy po delší době nošení doporučujeme použít měkký hadřík a vosk určený pro koženou galanterii, který rovněž naleznete v našem sortimentu.

Pokud zvažujete koupi koženého batohu Mazara, mějte prosím na paměti, že pravá kůže je přírodní produkt a mírné barevné odlišnosti i různé textury kůže jsou důkazem její jedinečnosti a nejsou považovány za vadu výrobku.
Případná barevná odlišnost může být způsobená i expozicí produktové fotografie výrobku při umělém světle a vyvážením barev na vašem monitoru či displeji telefonu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy na notebook
Barva: hnědá
Objem (v litrech): 12 l
Materiál: hovězí kůže s voskovou úpravou
Rozměry: 28x11x39cm (Š x H x V)
Úhlopříčka: 13"